Новини / Бізнес / Завод Укрелектромаш в першому півріччі понизив чистий дохід
30 серпня 2009, 11:04
Розмір шрифта: А А А

Завод Укрелектромаш в першому півріччі понизив чистий дохід

Завод Укрелектромаш в першому півріччі понизив чистий дохід, ХЕЛЗ, Укрелектромаш, дохід, квартал
Завод Укрелектромаш в першому півріччі понизив чистий дохід

ВАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» (ХЕЛЗ), найбільший в Україні виробник асинхронних електродвигунів і побутових електронасосів, що входить до складу Індустріальної групи УПЕК, в першій половині 2009 року отримав чистий дохід у розмірі 34,1 млн грн. Це на 19,2% нижче відповідного показника 2008 року. За підсумками періоду завод зафіксував збиток в сумі 6 млн грн. (відповідний період минулого року завод закінчив з прибутком в 1,5 млн грн.).

Збиток підприємства утворився, в основному, в першому кварталі в результаті переоцінки валютних кредитів, узятих в 2007 році, внаслідок зниження курсу національної валюти. У другому кварталі рівень збитків знизився і склав1 млн грн.

Як повідомлялося раніше, ХЕЛЗ успішно вивів на ринок нову розробку — корморізки, призначені для тваринницьких господарств, і має намір до кінця поточного року зайняти з ними до 35% національного ринку по даному виду продукції. Сьогодні ХЕЛЗ активно розробляє і просуває новий вигляд виробів, створені на основі електродвигунів HELZ. За словами в.о. директора електротехнічного дивізіону Ярем упек Андрія Шутки: «Завдяки розширенню лінійки погружних насосів свердловин, ХЕЛЗ має намір в поточному році зайняти з цією продукцією до 12% українського ринку. Крім того, завод планує зайняти близько 7% ринку по самовсасуючих насосах і до 5-7% — по насосних станціях».

ДОВІДКА. ВАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» є найбільшим в Україні виробником асинхронних електродвигунів і широкого модельного ряду електронасосів. Підприємство засноване в 1932 році на базі механічного заводу «Зброяр», в 1938 році оформилося як самостійна юридична особа — Харківський електротехнічний завод. З осені 2001 року входить до індустріальної групи УПЕК. Випускає більше 5 тис. конструктивних, електричних, кліматичних і монтажних видів електродвигунів для всіх галузей промисловості і аграрного комплексу, а також широкий асортимент електронасосів. Виробничі потужності заводу — близько 50 тис. електротехнічних виробів в місяць. 2008 рік ХЕЛЗ завершив з чистим доходом у розмірі 65 млн грн. (У 2007 році чистий дохід склав 66,4 млн грн. проти 65 млн грн. за підсумками 2006 року.)

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Мрія: як безкоштовно отримати квартиру в Україні

11 травня 2017, 10:56

57% українців хочуть жити в багатоквартирних будинках

24 квітня 2017, 09:46

Свій бізнес: яка справа приносить найбільший дохід

27 березня 2017, 09:48

Останні новини за сьогодні: