Новини / Бізнес / Samsung займеться продажем уживаних смартфонів
23 серпня 2016, 09:39
Розмір шрифта: А А А

Samsung займеться продажем уживаних смартфонів

Samsung займеться продажем уживаних смартфонів, Samsung Electronics, смартфон, продаж
Samsung займеться продажем уживаних смартфонів

Samsung Electronics 2017 року має намір розпочати продаж смартфонів premium-класу, що побували у вжитку, повідомляє Reuters з посиланням на джерело, пише РБК. За словами співрозмовника агентства, компанія в рамках програми щорічного обміну старих моделей на нові планує викуповувати смартфони у клієнтів з таких країн, як США і Південна Корея, відновлювати їх і продавати за зниженою ціною на ринках, що розвиваються.

Джерело Reuters не повідомило, в які саме країни будуть поставлятися відновлені смартфони і наскільки буде знижена їх ціна. Офіційний представник Samsung заявила, що компанія не коментує чутки.

Невідомим залишається і те, наскільки сильно будуть оновлюватися старі апарати, але зазвичай процедура відновлення смартфона включає в себе заміну корпусу і акумулятора, відзначає Reuters.

На російському ринку найдорожчим із смартфонів Samsung є зараз Samsung Galaxy Note 7. Ціна одного апарату коливається в межах 65-70 тис. руб.

Навесні 2016 року Samsung запустила в Росії програму trade-in, в рамках якої надала покупцям нових смартфонів Samsung до 20 тис. руб. знижки в обмін на старі моделі власного виробництва та апарати iPhone.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Останні новини за сьогодні: