Новини / Бізнес / ЖД-експрес «Київ — Бориспіль» перевіз за три місяці 200 тисяч пасажирів
26 березня 2019, 05:24
Розмір шрифта: А А А

ЖД-експрес «Київ — Бориспіль» перевіз за три місяці 200 тисяч пасажирів

ЖД-експрес "Київ — Бориспіль" перевіз за три місяці 200 тисяч пасажирів, залізничний експрес, поїзд, міжнародний аеропорт «Бориспіль»
ЖД-експрес «Київ — Бориспіль» перевіз за три місяці 200 тисяч пасажирів

Швидкісний залізничний експрес, що курсує між Києвом і Міжнародним аеропортом «Бориспіль», перевіз 200 тисяч пасажирів. Про це заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, до цього часу поїзд здійснив вже понад 6 тисяч рейсів.

«Нам вдалося реалізувати дійсно якісний і затребуваний проект. Нещодавно, 26 січня, ми зустрічали стотисячного пасажира, а сьогодні вже перевезено вдвічі більше. Прогнозуємо, що з початком сезону відпусток, в травні-серпні, Kyiv Boryspil Express буде користуватися ще більше пасажирів, і ми вже зараз готуємося до цього періоду», — зауважив Кравцов.

У прес-службі УЗ повідомили, що в середньому, Kyiv Boryspil Express за місяць перевозить близько 50 тисяч пасажирів. Як показує статистика, найчастіше пасажири вибирають Kyiv Boryspil Express в п'ятницю і середу.

Нагадаємо, 30 листопада був запущений залізничний експрес, який поєднав вокзал «Київ-Пасажирський» з найбільшим міжнародним аеропортом України«Бориспіль»

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: