Новини / Бізнес / В Україні чекають зниження цін на овочі та фрукти з Туреччини
11 квітня 2016, 12:04
Розмір шрифта: А А А

В Україні чекають зниження цін на овочі та фрукти з Туреччини

В Україні чекають зниження цін на овочі та фрукти з Туреччини, Россільгоспнагляд, Туреччина, овочі та фрукти, Україна
В Україні чекають зниження цін на овочі та фрукти з Туреччини

У разі якщо Россільгоспнагляд вводить повну заборону на ввезення турецької рослинницької продукції, то ціна на неї знизиться на 20-50%. Про це повідомив генеральний директор української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко в інтерв'ю Українським Новинам.
«Ще трохи часу пройде, буде заборона на цю продукцію і вони все одно будуть змушені кілька місяців продавати її в Україні. Швидше за все, ми побачимо падіння ціни в діапазоні від 20% до 50%, тобто ми це все одно відчуємо. Ми вперше, насправді, отримуємо привілеї від торгових воєн одних з іншими, Росія нам вже допомагає, слава Богу», — сказав він.
Подібну ситуацію зі зниженням цін можна було спостерігати з грудня, коли апельсини та інші продукти потрапили під заборону, нагадав Дорошенко.
«Тут потрібно розуміти дві речі. Коли ця продукція йде в Росію, вона йде туди через Україну, відповідно, частина фур просто зупинялася на території України і не могла пройти митне оформлення в Росію. Всі ці фури продавали свою продукцію тут, тому що переробити документи вельми важко. Можна просто нелегально скидати цю продукцію, і вона могла бути мало не в 2 рази дешевшою», — підкреслив він.
З іншого боку, коли сільгоспвиробники розуміють, що у них є наступний урожай і потрібно його продавати, то знають, що раніше, ніж через 4-5 місяців не зможуть знайти повноцінну заміну цьому ринку.
«І ти ось протягом кількох місяців, потроху, спочатку зі знижкою 30%, потім 20% продаєш товар в Україні, тому ми і бачили апельсини по 18 гривень за кг, а зараз вже і гранат подешевшав», — сказав Дорошенко.
Турецькі товари на український ринок будуть надходити зі значною знижкою в 50%, потім 30%, 20%, оскільки туркам потрібно від 5 до 6 місяців, щоб повністю переорієнтуватися з ринку Росії на інші, але вони цей процес вже почали.
Нагадаємо, раніше в Росії знищили 312 тонн рослинницької і 36 тонн тваринницької продукції.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: