Новини / Бізнес / Податкова жорстко притискає олігархів
12 лютого 2013, 11:43
Розмір шрифта: А А А

Податкова жорстко притискає олігархів

Податкова жорстко притискає олігархів, державний контроль фінансових операцій, платники податків, Михайло Бродський, Олександр Клименко
Податкова жорстко притискає олігархів

Уряд вводить горизонтальний контроль фінансових операцій для великих платників податків. Про це йдеться в проекті постанови Кабінету міністрів «Про затвердження порядку проведення експерименту із запровадження горизонтального моніторингу».

Голова Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайло Бродський погодив проект документа, розробленого Міністерством фінансів спільно з Міністерством доходів і зборів.

Згідно з постановою експеримент проводитиметься на базі Окружний державної податкової служби — центрального офісу по обслуговуванню великих платників податків.

На думку Мінфіну, горизонтальний моніторинг фіноперацій великого бізнесу дозволить підвищити рівень довіри суспільства до податкової служби, мінімізує втручання в поточну діяльність платників податків за рахунок істотного зниження зустрічних звірок та зменшить час спілкування між посадовими особами платника податків та органами Державної податкової служби України.

Раніше глава Міндоходів Олександр Клименко представив законопроект про трансферне ціноутворення, який був затверджений урядом і повинен запобігти мінімізацію оподаткування через продаж вітчизняної продукції за заниженими цінами пов'язаним особам в країни з більш низьким податковим навантаженням. Таким чином з України виводиться близько 100 млрд грн. щорічно (дані ДПСУ). Як наслідок, держбюджет недоотримує 20-25 млрд грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

За драконівські штрафи для бізнесу розплачуються наймані працівники

3 березня 2017, 15:52

Яка відповідальність передбачена для фізичних осіб — підприємців за неподання або несвоєчасне подання декларації про отримані доходи?

9 лютого 2017, 12:40

Останні новини за сьогодні: