Новини / Економіка / З початку року в Україні побудовано та відремонтовано 860 км доріг
14 жовтня 2011, 20:35
Розмір шрифта: А А А

З початку року в Україні побудовано та відремонтовано 860 км доріг

З початку року в Україні побудовано та відремонтовано 860 км доріг, Міністерство інфраструктури Україні, автомобільні дороги, Євро-2012, будівництво, реконструкція
З початку року в Україні побудовано та відремонтовано 860 км доріг

З початку року побудовано, реконструйовано та відремонтовано близько 860 км українських автомобільних доріг загального користування. Про це повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури України.

22 вересня 2011 було відкрито рух на 27 км автомобільної дороги М-07 Київ — Ковель — Ягодин у Волинській області, яка задіяна у проведенні чемпіонату з футболу Євро-2012. Зараз ремонтно-будівельні роботи на цій дорозі ведуться одночасно в Київській, Житомирській, Рівненській областях, після їх завершення в жовтні — першій декаді листопада поточного року, — це буде більше 260 км оновленої траси.

Також цього року завершаться роботи на під‘їзних дорогах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні: Львів-Краковець, Львів-Шегини, Львів-Рава-Руська загальною протяжністю 150 км. В цілому в 2011 році заплановано відкрити рух на 1133 км доріг загального користування, задіяних у проведенні Євро-2012.

Зараз тривають роботи на автомобільній дорозі Київ-Чоп, на деяких ділянках дороги Київ-Харків-Лубни. На напрямку Ульяновка — Миколаїв на Миколаївщині вже відремонтовано 121 км дороги, в Кіровоградській — 20 км. Ремонт цієї дороги планується завершити до кінця року.

Виконуються роботи на маршрутах між Харковом і Донецьком, Донецьком і Луганськом, Дніпропетровськом та Донецьком, зокрема, на підходах до Донецька на автодорозі Слов’янськ-Донецьк — Запоріжжя. Розпочато будівництво в Запорізькій області об‘їзної дороги навколо Мелітополя.

Нагадаємо, до кінця року згідно з переліком об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування та обсягів їх фінансування передбачено побудувати і відремонтувати близько 2 тис. км автомобільних доріг.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Останні новини за сьогодні: