Новини / Економіка / Скоро підприємці здаватимуть лише один звіт, — Клименко
5 лютого 2013, 15:43
Розмір шрифта: А А А

Скоро підприємці здаватимуть лише один звіт, — Клименко

Скоро підприємці здаватимуть лише один звіт, - Клименко, фінансова звітність, підприємці, Олександр Клименко, мита, єдиний соціальний внесок
Скоро підприємці здаватимуть лише один звіт, — Клименко

Міндоходів йде по шляху скорочення звітності та уніфікації правил для підприємців. Електронні ключі для митної документації, наприклад, вже можна отримувати в податковій. Про це заявив глава Міністерства доходів і зборів Олександр Клименко.

«Чи буде бізнесу зручно, коли податки, митні збори, єдиний соціальний внесок до Пенсійного фонду — все це буде стягуватися і адмініструватися одним відомством, а не трьома? Коли можна буде отримати всього лише один електронний ключ, здати один звіт, звернутися в один консультаційний центр, а не в три різні. Упевнений, що буде. І це тільки початок», — сказав Клименко.

За його словами, звіт по єдиному соцвнеску скоротиться з 39 до 1 аркуша. «Ми проаналізували звітність з цього збору — 39 аркушів, багато пунктів дублюються. Це масив інформації, яка зовсім марна. Ми плануємо включити цей звіт одним листом в стандартну форму 1ДФ», — обіцяє Клименко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: