Новини / Економіка / За рік ціни в Україні виросли більш ніж на 20%
13 березня 2008, 08:27
Розмір шрифта: А А А

За рік ціни в Україні виросли більш ніж на 20%

За рік ціни в Україні виросли більш ніж на 20%, товари, ціни, продукти харчування, одяг, квартплата, транспорт
За рік ціни в Україні виросли більш ніж на 20%

Зараз українці платять за необхідні ним товари і послуги в середньому на 20,6% більше, ніж рік тому. За даними Державного комітету статистики України, більше всього подорожчали продукти харчування і паливо.

Так, в порівнянні з лютим минулого року продукти харчування подорожчали на третину. Окремі найменування продемонстрували безпрецедентне зростання. Так, соняшникова олія подорожчала на 87%, яйця – на 70%, фрукти – на 69,8%, овочі – на 57,3%.

 

Трохи (на 2%) подорожчали за рік одяг і взуття. Квартплата збільшилася на 13,5%. При цьому ціни на електроенергію і природний газ залишилися на колишньому рівні. А ось гаряча вода і опалювання стали дорожчими на 11,4%. Ціни на паливо і змащувальні матеріали за рік збільшилися на 36,6%. При цьому автомобілі зараз можна купити на 4,6% дорожче, ніж рік тому.

Крім того, за рік на 22% подорожчав проїзд залізничним транспортом, на 15,6% — охорона здоров'я, на 16,6% — освіта, а стежити за собою стало дорожче на 11,6%. Для порівняння, в січні-лютому 2007 року зростання цін в порівнянні з першими місяцями 2006 року склало 10,2%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: