Новини / Економіка / У Гройсмана розповіли, на що чекати українцям від реформи ринку землі
30 травня 2017, 08:06
Розмір шрифта: А А А

У Гройсмана розповіли, на що чекати українцям від реформи ринку землі

У Гройсмана розповіли, на що чекати українцям від реформи ринку землі, кабмін, ринок землі, фізособи, Володимир Гройсман
У Гройсмана розповіли, на що чекати українцям від реформи ринку землі

У Кабміні відбулося обговорення засад земельної реформи за участі народних депутатів, представників профільних комітетів Ради та аграріїв.

За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, відкриття ринку землі “дозволить змінити тип економіки від сировинної на економіку доданої вартості”.

Голова уряду також підкреслив, що продаж має бути доступним тільки фізособам-українцям і в обсязі не більше 200 га землі на одну особу.

“При цьому, на даному етапі ми категорично проти продажу землі іноземцям, проти відкриття ринку земель для юросіб”, – заявив він.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, учасники засідання “в цілому погодились з тим, що питання наразі не стоїть в площині відміни чи збереження мораторію на продаж земель”.

“Питання ж полягає в тому, щоб визначити, яка саме модель обігу земель була б найкращою для України, і тоді вже починати обговорення її запровадження”, – сказано в повідомленні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: