Новини / Економіка / Розенко повідомив, що до пенсійної реформи в Україні залишається багато питань
30 травня 2017, 08:02
Розмір шрифта: А А А

Розенко повідомив, що до пенсійної реформи в Україні залишається багато питань

Розенко повідомив, що до пенсійної реформи в Україні залишається багато питань, пенсійна реформа, пенсійна система, Павло Розенко
Розенко повідомив, що до пенсійної реформи в Україні залишається багато питань

“Всі ми бачимо, ні для кого не секрет, що до цього варіанту пенсійної реформи є дуже багато зауважень, в тому числі у міністрів, у народних депутатів, у експертів, фахівців. Я вважаю, що проект пенсійної реформи має бути суттєво доопрацьований”, – сказав Розенко.

Віце-прем’єр зазначив, що до обговорення пенсійної реформи має бути залучене велике коло експертів, зокрема, представників роботодавців і профспілок, які ще не бачили варіанту пенсійної реформи.При цьому Розенко уточнив, що, на його думку, пенсійна реформа має передбачати не тільки зміну солідарної системи, а й введення накопичувальної. “Я хотів би побачити майбутнє пенсійної системи, тому що, на мій погляд, законсервувати солідарну систему і навести там порядок – цього мало”, – зазначив він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв проект пенсійної реформи і направив його на розгляд Ради реформ. Згідно з проектом, пенсії в Україні підвищаться, а пенсійний вік залишиться майже незмінним. Водночас для деяких категорій українців скасують особливі умови виходу на пенсію.

Крім того, в Україні розширять списки професій із достроковим виходом на пенсію. А спеціальні пенсії будуть збережені для військових, з огляду на їхні заслуги в захисті Батьківщини.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

1 червня 2017, 20:57

Останні новини за сьогодні: