Новини / Економіка / Готівка проти біткоїна: що обирають споживачі
20 грудня 2016, 19:31
Розмір шрифта: А А А

Готівка проти біткоїна: що обирають споживачі

Готівка проти біткоїна: що обирають споживачі, готівкові гроші, біткоїн, ринок платежів
Готівка проти біткоїна: що обирають споживачі

Незважаючи на те, що популярність мобільних платежів і біткоїна продовжує зростати, готівкові гроші залишаються найбільш популярною формою оплати.

Готівка домінує на ринку платежів серед споживачів в семи країнах, згідно з дослідженням International Journal of Central Banking. У рамках дослідження були проаналізовані платіжні переваги споживачів з Австралії, Австрії, Канади, Франції, Німеччини, Нідерландів та США.

Платіжні переваги споживачів з вищевказаних країн істотно відрізняються. Хоча в США на транзакції за участю готівки припадає близько 46% всіх операцій, американці оплачують товари і послуги паперовими купюрами набагато рідше, ніж споживачі в інших країнах. Німці та австрійці залишаються самими вірними прихильниками готівки, тоді як голландці найчастіше розплачуються дебетовими картами. Паперові чеки все ще популярні у Франції та в США.

Більшість споживачів використовують готівку для транзакцій невеликих обсягів кілька разів в день. У всіх країнах, де проводилося дослідження, за винятком Німеччини та Австрії, у середнього споживача одномоментно є при собі 30 доларів США.

Кількість доларів і євро в обороті збільшилася вдвічі з 2005 року, згідно виданню Bloomberg. На це може бути дві причини: по-перше — попит на ці валюти за кордоном і, по-друге — той факт, що люди продовжують носити з собою готівку.

Також у готівкових платежів є ряд інших переваг: дослідження показали, що розраховуючись готівкою, люди більше цінують свої гроші і, як результат, витрачають менше.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні відкрили перший биткоїн-банкомат

3 травня 2017, 14:15

Японія офіційно визнала біткоіни платіжним засобом

7 квітня 2017, 12:11

Мілленіали і готівка: чи готове молоде покоління відмовитися від купюр?

3 березня 2017, 17:32

Що купити за біткоїни в Україні: перелік закладів і послуг

2 грудня 2016, 18:31

Останні новини за сьогодні: