Новини / Економіка / У вересні FATF приїде в Україну, щоб перевірити реформи
19 липня 2011, 08:23
Розмір шрифта: А А А

У вересні FATF приїде в Україну, щоб перевірити реформи

У вересні FATF приїде в Україну, щоб перевірити реформи, реформи, Financial Action Task Force on Money Laundering, Рада Безпеки ООН
У вересні FATF приїде в Україну, щоб перевірити реформи

5-6 вересня FATF здійснить виїзну місію в Україну для підтвердження того, що процес впровадження необхідних реформ триває і вживаються заходи для усунення недоліків, виявлених моніторингом FATF в попередні роки. Про це УНН повідомили в прес-службі КМУ.

Висновки місії щодо прогресу у виконанні Україною плану дій будуть обговорені на наступному пленарному засіданні FATF 24-28 жовтня поточного року в Парижі.

Довідка: У липні 1989 р. на нараді глав держав і урядів «сімки» в Парижі було прийнято рішення про створення спеціального органу «для оцінки поточних результатів співпраці з метою запобігання використанню банківської системи і фінансових установ для відмивання доходів та розгляду можливості прийняття додаткових превентивних заходів в даній галузі». Англійською цей орган отримав назву«Financial Action Task Force on Money Laundering»(FATF), французькою — Groupe d'Action Financiere sur le Blanchiment de Capitaux (GAFI).

В офіційних документах ООН (наприклад, у резолюції Ради Безпеки 1617 (2005)) зазначена назва згідно із глосарієм ООН перекладається на українську як «Цільова група з фінансових заходів у сфері відмивання доходів». У публікаціях Світового банку та МВФ, а також окремих нормативних правових актах Російської Федерації дається назва «Група розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням доходів». Щоб уникнути різночитань краще використовувати українську транслітерацію англійської абревіатури FATF — ФАТФ.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Європа шукає гроші на реформи в Україні

26 травня 2017, 15:35

Рада ЄС ухвалила рішення щодо безвізового режиму для українців

11 травня 2017, 13:52

Останні новини за сьогодні: