Новини / Економіка / Залежність від кредитів робить економіку України слабкою, — МВФ
31 жовтня 2013, 18:45
Розмір шрифта: А А А

Залежність від кредитів робить економіку України слабкою, — МВФ

Залежність від кредитів робить економіку України слабкою, - МВФ, Міжнародний валютний фонд, зовнішнє фінансування, заборгованість
Залежність від кредитів робить економіку України слабкою, — МВФ

У Міжнародному валютному фонді зазначають, що потреба суттєвого зовнішнього фінансування є однією з найбільш слабких ланок економіки України, йдеться в заяві МВФ.

Згідно із заявою, дефіцит бюджету сектору загальнодержавного управління за прогнозами повинен вирости в 2013 році до 5,75% ВВП, з яких до 1,25% ВВП відповідає обсягу офіційно визнаної заборгованості з відшкодування ПДВ та фінансування витрат, які повинні бути оформлені недавно впровадженими векселями.

«Місія вітає поставлену владою мету погасити цю заборгованість, однак рекомендує робити це традиційними методами, оскільки використання векселів підірве фіскальні показники в наступні роки», — наголошується в заяві.

Як раніше повідомлялося, місія МВФ на чолі з Миколою Георгієвим з 17 по 29 жовтня оцінювала макроекономічну ситуацію в Україні, обговорювала з представниками влади плани на короткостроковий і середньостроковий періоди.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Останні новини за сьогодні: