Новини / Економіка / Депозити стали безпечнішими
26 квітня 2007, 08:24
Розмір шрифта: А А А

Депозити стали безпечнішими

Депозити стали безпечнішими, банкіри, банки, депозити, компенсації, вкладники, фонд гарантування вкладів, Верховна Рада
Депозити стали безпечнішими

Банкіри хоч і вітають збільшення суми компенсацій, проте відзначають, що фонд все ж таки не встигає за зростанням внесків українців. «Середній розмір депозиту в нашій фінустанові за минулий рік виріс в 1,65 разу і сьогодні складає 80 тис. грн.», — повідомила «ДС» начальник управління заощадження фізичних осіб ЗАТ «Тас-інвестбанк» Наталія Орлова. В той же час, за словами фінансистів, вкладники все ще користуються старим прийомом для захисту своїх засобів на банківських рахівницях: дроблять заощадження на декілька частин і розміщують на різних депозитах. «Збільшення розміру гарантії сприятиме зростанню середнього розміру депозиту в банках», — розповіла «ДС» керівник відділу розвитку роздрібного бізнесу Прокредіт Банку Олена Кошиль.

До кінця року фінансисти розраховують на ще одне збільшення розміру компенсацій, причому не тільки за рахунок наповнення фонду. Нагадаємо, що Нацбанк вже розробив і подав у Верховну Раду проект закону, яким пропонує перераховувати до Фонду гарантування внесків 25% своєму прибутку. Передбачається, що це дозволить підняти суму відшкодування вкладникам, що потерпіли, до 50 тис. грн.

За даними Фонду гарантування внесків, на ліквідації сьогодні знаходяться АКБ «Паросток-банк», АБ «Алонж», АКБ «Прем'єр-банк», АКБ «Інтерконтінентбанк», АКБ «Гарант», ТОВ «Київський універсальний банк». За даними фонду, закумульовані ним засоби за січень 2007 р. зросли до 967,7 млн грн. На 1 лютого 2007 р. кількість фінустанов — учасників фонду складало 166, кількість тимчасових учасників — три.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: