Новини / Економіка / Кабмін хоче залучити до 400 мільйонів євро інвестицій на сміттєзаводи
17 серпня 2012, 12:02
Розмір шрифта: А А А

Кабмін хоче залучити до 400 мільйонів євро інвестицій на сміттєзаводи

Кабмін хоче залучити до 400 мільйонів євро інвестицій на сміттєзаводи, Кабінет Міністрів України, мусороперероблюючий коплекс, інвестиції, проект «Чисте місто»
Кабмін хоче залучити до 400 мільйонів євро інвестицій на сміттєзаводи

Кабінет міністрів України планує залучити до 400 мільйонів євро інвестицій для будівництва сучасних мусороперероблюючих комплексів в українській столиці і 9 обласних центрах, — повідомляє РИА Новости з посиланням на прес-службу державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Уряд затвердив техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) національного проекту «Чисте місто», в рамках якого і планується залучити інвестиції.

Проект «Чисте місто» є одним з пріоритетних в переліку національних проектів, затверджених урядом України. Його реалізація розрахована на 2 роки. Проект буде реалізовуватися в 10 пілотних містах: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Чернівцях, Сумах, Полтаві, Хмельницькому, Кіровограді, Тернополі та Вінниці. Раніше Держінвестпроект повідомляв, що після прийняття постанови кабміну про затвердження ТЕО планується оголосити відповідні конкурси для визначення інвесторів для будівництва заводів.

За словами голови Держінвестпроекта Владислава Каськіва, загальна вартість проекту, затверджена урядовим рішенням, становить 435 000 000 євро. Нові комплекси дозволять забезпечити утилізацію до 1,5 мільйона тонн твердих побутових відходів на рік і забезпечити роботою 2000 осіб.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: