Новини / Економіка / Невикористані цільові долари доведеться повернути НБУ
7 березня 2009, 08:21
Розмір шрифта: А А А

Невикористані цільові долари доведеться повернути НБУ

Невикористані цільові долари доведеться повернути НБУ, Національний банк України, аукціон, валютний кредит, погашення
Невикористані цільові долари доведеться повернути НБУ

Національний банк України (НБУ) зобов‘язав банки у разі придбання на аукціонах доларів у НБУ для погашення позичальниками валютних кредитів, і при невикористанні цих доларів протягом 5 робочих днів за призначенням, продавати їх назад НБУ по курсу покупки. Про це повідомляє «Комерсант-Україна» з посиланням на агентство «Українські Новіні».

«У разі невикористання протягом п’яти робочих днів купленою банком у Національного банку іноземної валюти, банк зобов‘язаний на шостий робочий день продати невикористану валюту Нацбанку по курсу покупки в день аукціону», — мовиться в повідомленні Центробанку.

НБУ також вимагає від банків вести роз’яснювальну роботу з позичальниками про порядок і умови проведення цільових валютних аукціонів і про механізм погашення кредитів в іноземній валюті фізліцамі. «Всі роз'яснення цих питань надаються клієнтам безпосередньо банками», — мовиться в повідомленні НБУ.

Нагадаємо, що наступний, третій аукціон з продажу банкам доларів для погашення позичальниками валютних кредитів, НБУ планує провести 6 березня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: