Новини / Економіка / НБУ вирішив дострокове погашення валютних кредитів по пільговому курсу
27 березня 2009, 08:30
Розмір шрифта: А А А

НБУ вирішив дострокове погашення валютних кредитів по пільговому курсу

НБУ вирішив дострокове погашення валютних кредитів по пільговому курсу, Національний банк України, погашення, валютний кредит, пільговий курс
НБУ вирішив дострокове погашення валютних кредитів по пільговому курсу

НБУ вирішив погашення валютних кредитів по пільговому курсу

25 березня Національний банк України проведе цільовий валютний аукціон на, якому банки зможуть купити долари США по пільговому курсу для подальшої їх продажу позичальникам, обтяженим кредитами, в іноземній валюті.

Корінна відмінність цього аукціону від попередніх (НБУ провів вже п'ять таких аукціонів з 27 лютого), полягає в тому, що тепер валюта може бути придбана для дострокового погашення кредиту. (Раніше в заявку на покупку валюти могли включатися тільки суми, необхідні для виплати відсотків по кредиту і частині тіла кредиту, що не перевищує щомісячний платіж, вказаний в кредитному договорі).

«Вирішується покупка уповноваженими банками іноземної валюти для дострокового погашення клієнтами заборгованості по кредитних договорах. Загальна сума для дострокового погашення за одним договором, не повинна перевищувати на 50 тис. дол. США», — мовиться в листі НБУ.

Слід зазначити, що на попередніх валютних аукціонах, НБУ продавав банкам валюту для потреб позичальників по курсу 7,8 грн./дол. У свою чергу банки не мають права продавати цю валюту клієнтам за ціною вище чим 7,815 грн./дол. (Ціна покупки + 0,2%). Ймовірно, що і для дострокового погашення кредитів долар продаватиметься по курсу 7,8 грн./дол.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Диана (анонімно) 23 травня 2016, 09:17 ссылка
    Як придбати гроші в банку за пільговим курсом, я кожного місяцяв Альфа банк здійснюю платіж по валютному кредиту, жодного разу мені не було запропоновано пільгову ціну, більш того про те що я маю право купувати валюту по іншій ціні, ніж її курс, в банку нічого незнають.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: