Новини / Економіка / Україна досягла критично низького рівня ВВП в 0,2%
5 лютого 2013, 08:38
Розмір шрифта: А А А

Україна досягла критично низького рівня ВВП в 0,2%

Україна досягла критично низького рівня ВВП в 0,2%, Богдан Данилишин, світова економіка, виробництво, споживання, ВВП, інвестиційна привабливість
Україна досягла критично низького рівня ВВП в 0,2%

На тлі загального уповільнення світової економіки, кризові явища в Україні виглядають ще більш гостро і страхітливо.
Про це кореспонденту ГолосUA заявив екс-міністр економіки Богдан Данилишин.

«В Україні простежується негативний тренд щодо зниження обсягів виробництва та зменшення внутрішнього споживання. За підсумками року маємо зростання ВВП в 0.2%. Це дуже критично. До речі, в 2008 році ми мали зростання ВВП — 2.3%, хоча тоді вплив світової фінансової кризи був значно жорсткішим і такої потужної владної вертикалі як зараз, не було. У цьому зв‘язку основні зусилля держави мають бути спрямовані на галузі, які обслуговують внутрішній споживчий попит». — Зазначив він.
За словами Б. Данилишина, великою помилкою нинішньої влади стали судові процеси проти лідерів опозиції та колишніх членів уряду замість того, що б вирішувати системні питання, забезпечувати економічне зростання, підвищувати роль інститутів розвитку.

«Уряду потрібно відновити інвестиційну привабливість України, яка за останні півроку впала до безпрецедентно низького рівня. Найбільш об’єктивним індикатором незадовільного стану справ з вітчизняним бізнес-кліматом є обсяги прямих іноземних інвестицій, приріст яких в Україні у вигляді акціонерного капіталу в січні-вересні 2012 року склав $ 2,6 мільярда, що майже на третину (29,4%) менше, ніж за аналогічний період 2011 року. У III кварталі 2012 року інвестиції збільшилися всього на $ 240 млн — це в п'ять разів менше, ніж за той же час минулого року ($ 1,26 млрд)», — підсумував він.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

Світовий банк підтримав проект пенсійної реформи

31 травня 2017, 17:28

Останні новини за сьогодні: