Новини / Економіка / ЄБРР продовжує інвестувати в українські агропроекти
23 травня 2009, 08:11
Розмір шрифта: А А А

ЄБРР продовжує інвестувати в українські агропроекти

ЄБРР продовжує інвестувати в українські агропроекти, Європейський банк реконструкції і развитку, Антон Усов, noble Group, інвестиції
ЄБРР продовжує інвестувати в українські агропроекти

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) вирішив виділити довгостроковий кредит у розмірі $24 млн одному з найбільших в світі сировинному трейдеру Noble Group Limited для капітальних інвестицій в агросектор України, а також $60 млн для поповнення його оборотного капіталу при роботі в Україні і Туреччині. Про це інформує «Комерсант-Україна» з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна».

Як повідомив прес-секретар представництва ЄБРР в Україні Антон Усов, рада директорів банку напередодні схвалила цей проект, і документи по ньому готуються до підписання.

Згідно даним ЄБРР, регіональна стратегія Noble Group передбачає вирощування, зберігання, обробку і торгівлю агросырьем в Україні. Крім того, група припускає швидко збільшити свою частку на ринку за рахунок тіснішої роботи з місцевими підприємствами і активно використовувати складські розписки.

Формально позичальником в Україні повинна виступити компанія Noble Resources Ukraine LLC, а спонсором проекту — Noble Group Limited. Загальна вартість проекту складе $128 млн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: