Новини / Економіка / Економічний шок в результаті коронавируса буде різким, але тимчасовим — глава Банку Англії
12 березня, 08:27
Розмір шрифта: А А А

Економічний шок в результаті коронавируса буде різким, але тимчасовим — глава Банку Англії

Економічний шок в результаті коронавируса буде різким, але тимчасовим - глава Банку Англії, грошово-кредитна політика, коронавірус, банк Англії, малий бізнес
Економічний шок в результаті коронавируса буде різким, але тимчасовим — глава Банку Англії

Комітет з грошово-кредитної політики регулятора проголосував за зниження ставки, вперше з серпня 2016 року, до 0,25% з 0,75%, говориться в заяві центробанку. Банк Англії залишив без змін цільовий рівень скупки держбондів в 435 мільярдів фунтів стерлінгів і скупки корпоративних облігацій — в 10 мільярдів фунтів.

Банк Англії також оголосив про нову схему термінового фінансування для малого бізнесу. Механізм передбачає надання фінансування терміном на чотири роки протягом найближчих 12 місяців.

«Роль Банку Англії полягає в тому, щоб допомогти британським підприємствам і домогосподарствам впоратися з наслідками економічної шоку, який може виявитися різким і сильним, але повинен бути тимчасовим», — заявив в ході прес-конференції глава Банку Англії Марк Карні, який залишає цю посаду 15 березня.

Нагадаємо, 3 березня в Федрезерві США заявили, що коронавірус несе ризики для економічної активності. У світлі цього він прийняв рішення знизити процентну ставку по федеральних кредитних коштів на 0,5 процентного пункту.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: