Новини / Економіка / Економіки України на сьогоднішній день не існує, — Григоришин
2 жовтня 2015, 20:39
Розмір шрифта: А А А

Економіки України на сьогоднішній день не існує, — Григоришин

Економіки України на сьогоднішній день не існує, - Григоришин, економіка України, Костянтин Григоришин, інфраструктура
Економіки України на сьогоднішній день не існує, — Григоришин

Економіки України на сьогоднішній день не існує як такої.

Про це заявив бізнесмен Костянтин Григоришин.

За його словами, українська економіка сьогодні являє собою залишки інфраструктури, “які нам дісталися з радянських часів, на яких паразитують кілька дуже непрофесійних груп, конвертують цю інфраструктуру в кеш з дуже низьким ККД, продукція першого переділів з невисоким ступенем доданою вартістю і обмежений набір послуг поганої якості”.

“У всьому світі одним з класичних рецептів того, як реанімувати економіку є інвестиції в інфраструктуру. Тому що, з одного боку, це робить країну більш конкурентоспроможною, з іншого боку, це дає роботу людям”, – сказав бізнесмен.

“Тим більше, що Україні пощастило з тим, що якби вона почала оживляти інфраструктуру, то тут є не тільки будівельники, але і виробники досить складного обладнання, тих же трансформаторів, турбін, компресорів, важкого устаткування для металургів”, – заявив він.

Григоришин відзначив, що в Україні можуть робити рейки, локомотиви, вагони, якщо говорити про транспортну інфраструктуру.

“Для цього потрібна воля, план і програма. На сьогоднішній день цього немає. Горизонт подій щонайбільше місяць. Якщо є якесь вікно для виведення грошей, то наша псевдоеліта цим миттєво користується. А далі частина цих грошей витрачається на те, щоб захистити себе від кримінального та іншого переслідування. Тому у нас найстрашніший злочинець – це Мосійчук, який взяв хабар у 5000 доларів. Йому, мабуть, не вистачило грошей домовитися “, – сказав він

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: