Новини / Економіка / Росія експортувала гігантський обсяг пшениці
2 березня 2012, 12:05
Розмір шрифта: А А А

Росія експортувала гігантський обсяг пшениці

Росія експортувала гігантський обсяг пшениці, Росія, рекорд, експорт пшениці, зерно
Росія експортувала гігантський обсяг пшениці

Росія встановила рекорд з експорту пшениці — з 1 липня по 25 лютого з країни було вивезено 16,9 млн тонн пшениці. Це абсолютний рекорд для країни, завдяки якому Росія планує повернуться в топ-три постачальників зерна у світі

Росія встановила рекорд з експорту зерна. З 1 липня по 25 лютого з країни було вивезено 16,9 млн тонн пшениці. Про це повідомив генеральний директор Інституту кон‘юнктури аграрного ринку Дмитро Рилько.

«Ніколи раніше Росія не демонструвала таких гігантських обсягів з експорту», — підкреслив експерт, зазначивши, що у зв’язку з цим за останні місяці в країні дуже сильно зменшилися власні запаси зернових ".

За словами Рилько, зараз на світовому ринку, навпаки, спостерігаються високі запаси пшениці. «Поточний сезон завершується в світі з запасами 211 млн тонн», — повідомив він, зазначивши, що «протягом останніх кількох тижнів спостерігається корекція цін вниз на зернові».

Як раніше повідомляло «Дело», в поточному сезоні Росія має намір відновити втрачені в попередніх сезонах позиції на світовому ринку зерна. Із зібраних у минулому році 94 млн тонн зерна Росія зможе продати до 28 млн тонн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна скоротила експорт олійних на 10%

15 лютого 2019, 09:02

Коли чекати візовий режим з РФ і як він буде працювати

29 травня 2017, 13:53

Останні новини за сьогодні: