Новини / Економіка / ЄС підтримуватиме Україну на шляху до євроінтеграції – посол
14 травня 2017, 14:51
Розмір шрифта: А А А

ЄС підтримуватиме Україну на шляху до євроінтеграції – посол

ЄС підтримуватиме Україну на шляху до євроінтеграції – посол, Європейський Союз, євроінтеграція, Хьюг Мінгареллі
ЄС підтримуватиме Україну на шляху до євроінтеграції – посол

Європейський Союз підтримуватиме Україну фінансово і політично, а також надавати супровід реформ на шляху євроінтеграції України, запевнив глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

«Україна зробила вибір на користь європейської інтеграції. І я хочу запевнити вас, що Україна не буде рухатися сама по цьому шляху. Ми будемо допомагати політично, фінансово і давати кращі поради про те, як впоратися з проведенням реформ в Україні… ЄС стоїть поряд з Україною у той час як перед вашою країною постають величезні виклики у сфері безпеки, так і в соціальній та економічній сферах», – сказав Мінгареллі під час вітального слова на відкритті Дня Європи на Софійській площі в неділю в Києві.

Дипломат також нагадав, що вже через кілька тижнів безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом набуде чинності.

«Сьогодні ми святкуємо цей день в особливих умовах, оскільки через кілька тижнів всі громадяни, які мають біометричні паспорти, зможуть подорожувати в країни-члени ЄС і перебувати там до 90 днів, не виконуючи ніяких візових зобов'язань. Це неймовірно важливе досягнення, яке свідчить про те темпі і обсязі реформ», – додав посол.
Він також зазначив, що захоплюється рішучістю українців протистояти зовнішній загрозі. «Те, що відбувається сьогодні в Україні, насправді стосується всієї Європи, ми правда захоплюємося українцями, їх рішучістю бути сильніше перед обличчям зовнішньої загрози, взяти долю у свої руки і будувати кращу країну і краще майбутнє», – підкреслив Мінгареллі.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: