Новини / Економіка / ЄС може відмовитися від мит на український прокат — ЗМІ
28 березня 2017, 19:32
Розмір шрифта: А А А

ЄС може відмовитися від мит на український прокат — ЗМІ

ЄС може відмовитися від мит на український прокат - ЗМІ, єврокомісія, мита, гарячекатаний прокат
ЄС може відмовитися від мит на український прокат — ЗМІ

Єврокомісія може утриматися від введення в квітні 2017 р. проміжних антидемпінгових мит щодо поставок гарячекатаного прокату з РФ, України, Бразилії, Сербії та Ірану. Про це пише КоммерсантЪ, посилаючись на інсайдерську інформацію цінового агентства Platts, видання Metal Bulletin та юридичного вісника MLex.

На думку аналітиків, зміна позиції пов'язане із зростанням внутрішніх цін на гарячекатаний прокат в ЄС, компенсуючим демпінг. Але остаточне рішення про мита буде прийнято в жовтні 2017 р, і учасники ринку вважають, що повністю уникнути виплат зможе тільки Сербія в силу незначних частки її продукції на ринку ЄС.

Розслідування щодо поставок в ЄС у липні 2015 — червні 2016 рр. стали з РФ, України, Бразилії, Ірану та Сербії почалося в липні 2016 р. по скарзі європейської галузевої асоціації Eurofer. Асоціація стверджувала, що демпінгова маржа експортерів з РФ становить 20-40%, Бразилії — 40-70%, і вимагала введення мит в діапазоні 20-50%. А в січні Єврокомісія почала процедуру реєстрації імпорту гарячекатаного прокату з Росії і Бразилії, що дозволяє застосувати до постачальників ретроактивні мита. По її завершенні 6 жовтня буде винесено остаточне рішення щодо мит.За даними MLex, рішення Єврокомісії обумовлено зростанням внутрішніх цін на гарячекатаний прокат, що знижує ефект від потенційного демпінгу. З початку розслідування ціни на гарячекатаний прокат в Європі збільшилися на 30-32%, до 530-580 євро/т в залежності від регіону.

Як повідомляє Metal Bulletin з посиланням на джерела серед італійських трейдерів, рішення не вводити проміжні мита означає також, що поки не будуть застосовуватися ретроактивні мита. Разом з тим учасники ринку не готові стверджувати, що мова йде про повну відмову від захисних заходів. Поки джерела та експерти Metal Bulletin і MLex говорять лише про можливості повністю уникнути мит для Сербії в силу її незначної частки на ринку ЄС (менше 1%).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Підтримати своїх. Україна введе спецмито на російський шоколад

20 травня 2017, 19:35

Єврокомісія схвалила ініціативу про декретну відпустку для чоловіків

27 квітня 2017, 17:08

Українці отримують третину шенгенських віз безкоштовно

30 березня 2017, 19:38

Єврокомісія планує запровадити єдиний дорожній збір в Євросоюзі

27 березня 2017, 18:23

Останні новини за сьогодні: