Новини / Економіка / Фіскальна служба хоче закріпити консультанта за кожним великим платником податків
24 лютого 2016, 17:11
Розмір шрифта: А А А

Фіскальна служба хоче закріпити консультанта за кожним великим платником податків

Фіскальна служба хоче закріпити консультанта за кожним великим платником податків, Фіскальна служба, платник податків, консультант
Фіскальна служба хоче закріпити консультанта за кожним великим платником податків

Державна фіскальна служба має намір до 1 травня 2016 року закріпити за кожним великим платником податків податкового консультанта.Про це йдеться у відео коментарі керівника Центрального офісу з обслуговування великих платників податків Євгена Бамбізова в ході відкриття офісу великих платників податків у Вінниці.

“До 1 травня 2016 роки за кожним великим платником податків буде закріплений окремий податковий консультант. Тобто кожен платник зможе звертатися до свого податкового консультанта і отримати весь спектр послуг, або отримати будь-яку консультацію”, – сказав він.

Бамбизов зазначив, що ДФС в 2016 році має намір також впровадити для великих платників податків електронні перевірки і електронний документообіг.“Нам це дозволить здійснювати обслуговування наших платників податків дистанційно і зменшити витрати робочого часу платників податків на візит до Державної фіскальної служби”, – зазначив він.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба України (ДФС) має намір скасувати зустрічні і позапланові перевірки для великих платників податків, які будуть стояти на податковому обліку в центральному офісі з обслуговування великих платників податків. Платники податків, які обслуговуються в зазначеному офісі, будуть отримувати відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Скільки доведеться викласти за пенсійний стаж

18 лютого 2017, 08:47

Яка відповідальність передбачена для фізичних осіб — підприємців за неподання або несвоєчасне подання декларації про отримані доходи?

9 лютого 2017, 12:40

Останні новини за сьогодні: