Новини / Економіка / У Україні з'явиться Асоціація торговців фондового ринку
19 березня 2009, 08:11
Розмір шрифта: А А А

У Україні з'явиться Асоціація торговців фондового ринку

У Україні з'явиться Асоціація торговців фондового ринку, фондова біржа, фондовий ринок, Альфа-капітал, Драгон Капітал, Конкорд Капітал, Ренесанс капітал, АМКУ
У Україні з'явиться Асоціація торговців фондового ринку

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл ряду компаній на узгоджені дії у вигляді створення Асоціації торговців фондового ринку України (м. Київ).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в АМКУ, до складу Асоціації увійдуть: ТОВ «Альфа Капітал», СП ТОВ «Драгон Капітал», ТОВ «Конкорд Капітал», ТОВ «Ренесанс Капітал», ТОВ "Фінансова компанія «Сократ», ТОВ «Трійка Діалог Україна», ТОВ «Тект-трейд» і ЗАТ «Селянська інвестиційна компанія» (все — м. Київ).

Асоціація створюється з метою сприяння розвитку відкритого і равнодоступного ринку цінних паперів в Україні, забезпечення діяльності професійних учасників фондового ринку. Об‘єднання має намір розробити і утвердіть правила, стандарти професійної поведінки учасників ринку і забезпечити їх виконання членами асоціації.

Нагадаємо, минулого тижня три саморегулируемые організації (СРО) торговців цінними паперами (ТЦБ) заявили про об’єднання в одну. Відповідне рішення було ухвалене на загальних зборах членів СРО ВАТ «Київська міжнародна фондова біржа», СРО ЗАТ «Українська фондова біржа» і СРО Асоціація «Регіональний фондовий союз». Консолідацію було вирішено провести на базі Асоціації «Регіональний фондовий союз», при цьому Асоціація змінить назву на «Українські фондові торговці».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

ЄБРР рекомендує Україні об'єднати біржі для припливу інвестицій

10 травня 2017, 10:47

Замурували ще п’ять відділень російських банків

3 квітня 2017, 15:20

Останні новини за сьогодні: