Новини / Економіка / Газпром пред'явив ультиматум Україні
10 лютого 2008, 08:22
Розмір шрифта: А А А

Газпром пред'явив ультиматум Україні

Газпром пред'явив ультиматум Україні, Газпром, Україна, заборгованість, газ, постачання, Rosukrenergo, Нафтогаз
Газпром пред'явив ультиматум Україні

Офіційний представник Газпрому Сергій Купріянов заявив, що у випадку, якщо ситуація із заборгованістю по постачаннях газу на Україну не буде врегульована в понеділок, 11 лютого, то в 1000 за московським часом у вівторок, 12 лютого, Газпром припинить постачання газу на Україну. Про це повідомляє РІА Новини.

По словах Купріянова, Нафтогаз України продемонстрував неготовність обговорювати питання врегулювання заборгованості по постачаннях газу на переговорах, які відбулися 8 лютого в центральному офісі Газпрому, коли туди прибув перший заступник голови правління Нафтогаза України Ігор Діденко.

Зустріч показала повну неготовність української сторони обговорювати по суті дану проблему. Ігорю Діденко була детально викладена позиція Газпрому і на цьому переговори закінчилися, — сказав Купріянов.

Нагадаємо, Газпром оцінив заборгованість України за поставлений з 1 січня 2008 року російський газ в 500 мільйонів доларів, а загальний прострочений борг по постачаннях газу в країну — в 1,5 мільярда доларів.

Варто відзначити, що сьогодні компанія RosUkrEnergo, спільне підприємство Газпрому і українського Нафтогаза, підтвердила російську оцінку заборгованості української сторони. При цьому представник RosUkrEnergo Андрій Кнутов відзначив, що хоча Нафтогаз України і не має заборгованості перед Газпромом, оскільки не має з ним прямих контрактів, він, проте, винен півтора мільярди посередникові, тобто самому RosUkrEnergo.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: