Новини / Економіка / Де в Україні найдорожча їжа
20 березня 2017, 17:00
Розмір шрифта: А А А

Де в Україні найдорожча їжа

Де в Україні найдорожча їжа, продукти харчування, Ціна, населені пункти, Олексій Дорошенко
Де в Україні найдорожча їжа

В Україні зростає різниця в цінах на їжу в різних населених пунктах. Про цю тенденцію заявив глава Асоціації постачальників роздрібний мереж Олексій Дорошенко.

На своїй сторінці в Facebook він написав, що асоціація провела ціновий моніторинг за 10 днів березня і виявила, що, наприклад, середня вартість яловичини в Києві складає 117 грн./кг, тоді як у Закарпатській області — 85,5 гривень.

«Тобто різниця в ціні — майже 32 грн./кг», написав Дорошенко.

Сало в столиці коштує в середньому 67 грн./кг, а в Тернопільській обл. — всього 27 гривень.Вершкове масло в Черкаській області продають по 152 гривні за кілограм, а в Хмельницькій — на 128 гривень.

За м'який сир (жирністю 9% в Одеській області просять 95 грн. а в Житомирській обл. — 73 грн./кг.

«Що стосується динаміки цін, то чорний і білий хліб продовжили дорожчати. Так, за перші десять днів березня хліб знову додав у ціні 12 копійок на кілограмі. Сир і сметана подорожчали на 1,25 грн./кг і 65 копійок відповідно. А ось вершкове масло вперше за півроку подешевшало майже на 1 грн./кг», — констатує експерт.Ціни на яловичину в Україні з початку березня не змінилася.

Свинина і сало навіть подешевшали на 1 гривню 40 копійок за кілограм відповідно. Зате варена ковбаса першого сорту піднялася в ціні на 40 копійок. Рис і гречка стали дорожче на 15 і 25 коп./кг відповідно. Ціни підвищилися і на борошно пшеничне — на 15 копійок, і на цукор — на 10 копійок.

«З настанням весни почали потроху знижуватися в ціні й овочі. Але це стосується продукції невисокої якості. Так, зокрема, картопля, морква і цибуля подешевшали на 5 копійок за кілограм, а капуста — на 10 копійок. Буряк піднявся в ціні на 2 копійки. Овочі, які мають високу якість продовжують дорожчати», підсумував Дорошенко. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: