Новини / Економіка / Німеччина закриває ринок праці для нових країн Євросоюзу
10 березня 2009, 08:17
Розмір шрифта: А А А

Німеччина закриває ринок праці для нових країн Євросоюзу

Німеччина закриває ринок праці для нових країн Євросоюзу, Берлін, Німеччина, ЄС, криза, безробіття
Німеччина закриває ринок праці для нових країн Євросоюзу

Німці не мають наміру відкривати свій ринок праці для громадян країн, які були прийняті в ЄС в 2004 році. Про це повідомив газету Bild міністр праці Німеччини Олаф Шольц.

За його словами, оскільки фінансова криза загрожує втратою робочих місць не тільки німецькому ринку праці, але і всьому світу, зараз не час працевлаштовувати працівників з країн східного регіону. Позиція Берліна протіворечит пріоритетам Чехії в ЄС: Прага у свою чергу прагнути до максимальної лібералізації внутрішнього ринку праці в Співдружності.

Німеччина, як і Австрія, Бельгія і Данія надалі мають намір ввести обмеження для працівників з 12 країн, які приєдналися до ЄС в 2004 році і пізніше. У січні 2009 року безробітними виявилося 3,5 млн. німців.

Нагадаємо, раніше міністр праці Німеччини прогнозував значне зростання безробіття в країні в 2009 році. За його словами зростає також кількість громадян, що працюють неповний робочий день. Олаф Шольц стверджує, що в середині січня на подібній основі працювало сотні тисяч громадян Німеччини, а до кінця 2009 року, по його прогнозах, число частково зайнятих співробітників досягне 250 тисяч. Приблизно стільки ж втратять в 2009 році свої робочі місця. Часткова зайнятість загрожує таким сферам, як автомобільна промисловість галузі, пов'язані з нею. Уряд Німеччини, по словах Шольца, готовий до такого розвитку подій і приймає такі заходи, як підтримка часткової зайнятості і підвищення кваліфікації співробітників.

Як повідомлялося, в доповіді ЄС, опублікованому 20 лютого, мовиться про те, що рецесія загрожує єдності блоку. Розширення Євросоюзу на схід було економічно вигідним, сприяло підвищенню рівня життя в знов прийнятих країнах і створювало можливості для експорту і інвестицій для учасників блоку. Це було до кризи. А зараз кризу викликає спокуса протекціонізму в 27 країнах блоку, загрожуючи звести нанівець всі переваги єдиного ринку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Адміністрація Трампа відновить переговори про врегулювання кризи в Україні

29 травня 2017, 14:00

В Євросоюзі радять українцям зосередитися на стандартах ЄС, а не на розширенні квот

26 травня 2017, 09:00

Безвіз: прикордонники розповіли про проблеми

23 травня 2017, 13:48

Через «дизельний скандал» ЄС готує більш жорсткі правила для автовиробників

13 травня 2017, 17:39

Останні новини за сьогодні: