Новини / Економіка / Виводити з кризи Київський зоопарк буде головний радник Біопарка Валенсії
10 вересня 2010, 15:09
Розмір шрифта: А А А

Виводити з кризи Київський зоопарк буде головний радник Біопарка Валенсії

Виводити з кризи Київський зоопарк буде головний радник Біопарка Валенсії, Київський Зоопарк, криза, Кун Брауер, Київська міська державна адміністрація, Анатолій Голубченко
Виводити з кризи Київський зоопарк буде головний радник Біопарка Валенсії

Виводити з кризи Київський зоопарк буде головний радник Біопарка Валенсії Кун Брауер. Про це заявив сьогодні на прес-конференції заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.
Завтра відбудеться підписання контракту між Київською міською державною адміністрацією (КМДА) і головним радником Біопарка Валенсії Куном Брауером як куратором -консультантом Київського зоопарку. Згідно з контрактом, К. Брауер буде надавати консультації безкоштовно на громадських засадах.
«Спільними зусиллями КМДА, працівників зоопарку і К. Брауера повинні за 3-4 роки повернути Київський зоопарк в Європейську асоціацію зоопарків, з якої він був виключений у 2007 р. за численні порушення, і вивести його в один ряд з сучасними європейськими зоопарками», — поділився планами А. Голубченко.
Крім цього А. Голубченко повідомив, що нинішній генеральний директор Київського зоопарку Світлана Берзіна залишиться на своїй посаді. «Згідно з висновком вітчизняних комісій, які досліджували ситуацію, в якій опинився в останні роки Київський зоопарк, вітчизняні фахівці прийшли до висновку, що С. Берзіна може вирішити питання, пов'язані з розвитком зоопарку», — зазначив А. Голубченко.
А. Голубченко також відзначив, що через недостатнє фінансування в останні роки було неможливо повною мірою підтримувати зоопарк і займатися його розвитком.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Адміністрація Трампа відновить переговори про врегулювання кризи в Україні

29 травня 2017, 14:00

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

У столичній підземці хочуть встановити відеоспостереження у вагонах метро за 83 млн грн

19 травня 2017, 18:49

Останні новини за сьогодні: