Новини / Економіка / «Доступні ліки»: Гройсман пообіцяв розширити перелік препаратів
24 квітня 2017, 19:38
Розмір шрифта: А А А

«Доступні ліки»: Гройсман пообіцяв розширити перелік препаратів

«Доступні ліки»: Гройсман пообіцяв розширити перелік препаратів, Харків, Доступні ліки, розширення перечечня препаратів, Галина Сіроштан
«Доступні ліки»: Гройсман пообіцяв розширити перелік препаратів

Глава Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична та прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман ознайомилися з роботою одного з харківських аптек, яка працює в рамках урядової програми реімбурсації вартості ліків «Доступні ліки».

«За даними на 24 квітня у закладах охорони здоров’я області виписано майже 107 тис. рецептів, за майже 50 тисяч з них пацієнти вже отримали ліки в аптечних установах і пунктах реалізації», — цитує Світличну прес-служба Харківської ОДА у понеділок.

За словами керівника управління охорони здоров'я ОДА Галина Сіроштан, в результаті впровадження урядової програми реімбурсації спостерігається зниження цін на ряд препаратів.

«Гройсман в свою чергу пообіцяв врахувати пропозицію керівництва області та розширити перелік препаратів, що реалізуються за програмою «Доступні ліки», зокрема за рахунок ліків, які можна призначати дітям, оскільки зараз таких препаратів до переліку мало.За даними Харківської облдержадміністрації, в реалізації програми «Доступні ліки» вже беруть участь 226 аптек Харківської області (155 — в районах області та 71 — у Харкові). Також в районах області відкрито пункти реалізації лікарських засобів із залученням 587 підрозділів центрів первинної медико-санітарної допомоги.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Уряд розширить перелік безкоштовних ліків

29 травня 2017, 18:22

В Україні не вистачає «доступних» ліків

16 травня 2017, 19:41

В Україні діють шахрайські схеми з безкоштовними ліками — Розенко

6 травня 2017, 08:18

Останні новини за сьогодні: