Новини / Економіка / Азаров: або пенсії не платити, або пільги скоротити
9 листопада 2011, 08:48
Розмір шрифта: А А А

Азаров: або пенсії не платити, або пільги скоротити

Азаров: або пенсії не платити, або пільги скоротити, Микола Азаров, пільги, Пенсії, Державна податкова служба, соціальне забезпечення
Азаров: або пенсії не платити, або пільги скоротити

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров заявляє про необхідність поновлення на казначейських рахунках 6 млрд грн, які були стягнуті за рішенням судів для виплати пільг і пенсій певним категоріям громадян.

Як йдеться в повідомленні КМУ, відповідна робота повинна бути проведена за рахунок детінізації національної економіки.

Під час представлення нового голови Державної податкової служби України Азаров зазначив, що виконання цих судових рішень створює величезну проблему як для бюджету Пенсійного фонду, так і для бюджету країни.

«Перед нами стоїть дилема:або кому пенсії не платити, або якісь пільги скоротити, або припинити зарплати медикам платити. Чи все ж таки напружитися і ці 6 млрд. грн. додатково за рахунок боротьби з тіньовою економікою зібрати. Звичайно, ми приймаємо рішення, що потрібно цю задачу розв’язати», — Заявив Азаров, додавши, що дефіцит Пенсійного фонду в поточному році становить 55 млрд грн.

Також чиновник повідомив, що виведення зарплати з тіні, сплата пенсійних внесків усіма, хто повинен це робити — це одна з важливих завдань, які сьогодні стоять перед державою і Державною податковою службою зокрема.

«Тоді ми зможемо і пенсію підняти, і поліпшити соціальне забезпечення всіх категорій, які фінансуються з бюджету. Боротьба з тіньовою зарплатою, з виплатою заробітної плати в конверті — це прямий ваш обов‘язок», — підкреслив Азаров.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що за дев‘ять місяців поточного року за рішенням судів, які зобов’язують влади компенсувати борги із соціальних пільг та пенсій, з рахунків Пенсійного фонду було списано 6 млрд грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

1 червня 2017, 20:57

Світовий банк підтримав проект пенсійної реформи

31 травня 2017, 17:28

Останні новини за сьогодні: