Новини / Економіка / Порошенко виключив металургію з числа пріоритетних галузей України
15 січня 2016, 11:31
Розмір шрифта: А А А

Порошенко виключив металургію з числа пріоритетних галузей України

Порошенко виключив металургію з числа пріоритетних галузей України, металургія, пріоритетні галузі, інвестиції, Петро Порошенко
Порошенко виключив металургію з числа пріоритетних галузей України

Металургія випала з числа пріоритетних галузей української економіки, так як вимагає великих інвестицій, вважає президент України Петро Порошенко.

“Сьогодні український АПК є пріоритетною галуззю, IT-індустрія. Енергозбереження, модернізація об’єктів енергопостачання, інвестиції в ядерну енергетику, гідроакумулюючі (потужності – ред.). А металургія? – Більше ні, вимагає великих інвестицій”, – сказав П.Порошенко на прес -конференції в Києві в четвер.

Глава держави також відзначив в числі пріоритетів розвиток військово-технічного співробітництва і військово-промислового комплексу.

“В умовах глобальної дестабілізації попит на продукцію українського ВПК, яка, на жаль, (не було б щастя та нещастя допомогло) має унікальний бойовий досвід величезний, і інвестиції в ці галузі є дуже корисними”, – пояснив П.Порошенко.

Він додав, що зі зміною менеджменту та підходів з’явилися перспективи в українському авіабудуванні, а інтерес до його продукції проявляють багато країн, у тому числі Азербайджан, Іран і Саудівська Аравія.

Президент підкреслив, що ключовою стратегією для нього є імплементація Угоди про асоціацію та про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі (DCFTA) з ЄС, яка дозволить відкрити європейські ринки і залучити європейські інвестиції, а також здійснити необхідне реформування української економіки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: