Новини / Економіка / Кабмін прийняв постанову про підвищення пенсій окремим категоріям громадян.
20 квітня 2008, 08:26
Розмір шрифта: А А А

Кабмін прийняв постанову про підвищення пенсій окремим категоріям громадян.

Кабмін прийняв постанову про підвищення пенсій окремим категоріям громадян., підвищення пенсії, постанову Кабінету Міністрів України, розмір пенсії в Україні, перерахування пенсій
Кабмін прийняв постанову про підвищення пенсій окремим категоріям громадян.

Кабмін прийняв постанову про підвищення пенсій

Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про підвищення розміру пенсій деяким категоріям громадян у зв»язку зі зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні«. Про це повідомляє прес-служба Міністерства праці та соціальної політики.

Проект постанови представляла міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова. Документ розроблено Пенсійним фондом на виконання частини другої статті 42 закону України»Про загальнообов«язкове державне пенсійне страхування», згідно з якою з 1 березня кожного року розмір пенсії підвищується на коефіцієнт, який відповідає не менш ніж 20% темпів зростання середньомісячної заробітної плати штатного працівника порівняно з попереднім роком. Виняток становлять випадки, коли підвищення пенсій за минулий рік перевищило цей коефіцієнт. Якщо ж коефіцієнт підвищення у минулому році був менший, то збільшення пенсій здійснюється з урахуванням попереднього підвищення.

У такому ж порядку перераховуються пенсії, призначені відповідно до законів України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Згідно з ухваленою постановою з 1 березня 2008 р. пенсії підвищуються на коефіцієнт 1,0594, який дорівнює 20% темпів зростання середньої заробітної плати за 2007 р. порівняно з 2006 р. Загальна кількість осіб, яким буде перераховано пенсії відповідно до цієї постанови, становить 2,2 млн осіб (16% від загальної кількості пенсіонерів), у тому числі пенсію яким призначено відповідно до законів України:

– «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування" – 2,1 млн осіб (середній розмір підвищення до пенсій становить 29 грн);

– «Про наукову і науково-технічну діяльність» – 65,2 тис. осіб (середній розмір підвищення до пенсій становить 58 грн.);

– «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» – 2,7 тис. осіб з числа військовослужбовців строкової служби (середній розмір підвищення до пенсій становить 43 грн).

На реалізацію постанови передбачено 642,85 млн грн. Ці кошти передбачені у бюджеті Пенсійного фонду на 2008 р.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

5 грн — не межа? У КМДА підтвердили підвищення цін на проїзд і назвали економічно обґрунтовані тарифи

24 травня 2017, 19:00

Сьогодні в Україні вводиться фотофіксація обов'язкового технічного контролю

24 травня 2017, 08:09

В Києві знову планують підняти ціни на проїзд

24 травня 2017, 08:06

Найбільший український інтернет-провайдер з 1 червня підвищить тарифи на 12%

23 травня 2017, 20:07

Останні новини за сьогодні: