Новини / Економіка / Кабмін виділив 600 млнгрн на будівництво інфраструктури
17 травня 2009, 08:22
Розмір шрифта: А А А

Кабмін виділив 600 млнгрн на будівництво інфраструктури

Кабмін виділив 600 млнгрн на будівництво інфраструктури, Кабінет Міністрів, стабілізаційний фонд, Юлія Тимошенко, інфраструктурні об\'єкти
Кабмін виділив 600 млнгрн на будівництво інфраструктури

Кабінет Міністрів виділив 600 млн. грн. із стабілізаційного фонду на будівництво 393 об‘єктів інфраструктури у всіх областях України. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це заявила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції.

«Сьогодні ухвалено рішення про виділення із стабілізаційного фонду бюджету більше 600 млн.грн., які будуть направлені на будівництво 393 інфраструктурних об‘єктів по всій країні, у всіх областях», — сказала Прем’єр.

Ю.Тимошенко повідомила, що ці об‘єкти відносяться до соціально-культурної інфраструктури, яка необхідна селам і містам. З них до кінця поточного року буде введений в експлуатацію 371 об’єкт — школи, дитячі сади, лікарні, стадіони, спортивні школи.

«Я думаю, що 371 об‘єкт соціально-економічної інфраструктури, які дадуть можливість сьогодні завантажити будівельників і поліпшити соціальне життя в регіонах. Кожна область, кожна місцева влада разом з громадянами зможе перерізувати стрічку на цих об’єктах», — пообіцяла Прем'єр.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Що потрібно знати про абонплату за опалення, яку українцям доведеться платити вже цього літа

30 травня 2017, 15:52

Останні новини за сьогодні: