Новини / Економіка / У Нацполіції розповіли,скільки камер необхідно встановити на дорогах
20 січня 2017, 17:41
Розмір шрифта: А А А

У Нацполіції розповіли,скільки камер необхідно встановити на дорогах

У Нацполіції розповіли,скільки камер необхідно встановити на дорогах, Нацполіція, камери, дороги
У Нацполіції розповіли,скільки камер необхідно встановити на дорогах

Понад 900 комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР необхідно Україні для забезпечення порядку на дорогах країни, зазначають в Національній поліції України.Як повідомляє в п'ятницю прес-служба Нацполіції з посиланням на заступника керівника відомства Костянтина Бушуєва, шість тестових комплексів фотовідеофіксації з липня по жовтень минулого року зафіксували 1,3 млн фактів порушень швидкісного режиму.

«Враховуючи цю жахливу статистику, ми навмисне поставили на перше місце швидкість руху. Це саме та складова, на яку повинні звернути увагу водії… Адже дуже велика кількість правопорушень є похідними від швидкісного режиму», – підкреслив заступник голови Нацполіції.За словами К. Бушуєва, зараз існує чотири можливі моделі реалізації процесу автоматичної фіксації порушень ПДР. Вони передбачають фінансування з державного чи місцевого бюджету, сукупно з державного і місцевого, а також із застосуванням схеми державно-приватного партнерства.

«Всі надходження по штрафним санкціям повинні витрачатися виключно на забезпечення безпеки дорожнього руху. Ніяких інших статей витрат не може бути розглянута в рамках реалізації цього проекту», – вважає К. Бушуєв.

Також він повідомив, що наступними кроками має стати прийняття відповідної постанови Кабінету міністрів України про порядок функціонування автоматичної системи, а також прийняття низки відомчих нормативно-правових актів МВС.

«Сьогодні ми очікуємо від Верховної Ради лише одного: прийняття відповідних законів», – зазначив він.За інформацією прес-служби Нацполиции, в ході «круглого столу» на тему «Як зупинити епідемію перевищення швидкості на дорогах України?» К. Бушуєв презентував напрацювання відомства щодо впровадження системи автоматизованої фіксації перевищення швидкості та можливі моделі реалізації цього проекту.

По проектах, які сьогодні опрацьовуються в Нацполіції, загальна кількість комплексів автоматичної фіксації має становити 485 одиниць в містах і 420 – на трасах державного значення.

Комплекси фотовідеофіксації дають можливість фіксувати не тільки перевищення швидкості водіями, вони також фіксують проїзд на заборонний сигнал світлофора, порушення правил зупинки, стоянки, рух по смузі громадського транспорту, виїзд на смугу зустрічного руху, рух через залізничний переїзд, їзду по тротуарах, пішохідних доріжках і навіть використання ременів безпеки.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Палиця для інтернету: чи зможе поліція закривати сайти

29 травня 2017, 10:14

Останні новини за сьогодні: