Новини / Економіка / Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію
25 травня 2017, 08:36
Розмір шрифта: А А А

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію, Міністерство фінансів України, держбанки, Оксана Маркарова
Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

Міністерство фінансів України розглядає можливість створення держкомпанії з управління проблемними активами держбанків, повідомила перший заступник міністра Оксана Маркарова.

“У нас на стадії обговорення створення такої інституції, яка могла б попрацювати на першому етапі з проблемними активами саме державних банків, і якщо така робота буде успішною, на другій стадії могла б бути відкритою для всього банківського ринку”, – сказала вона, представляючи проект реформування державного банківського сектора.

О.Маркарова при цьому допустила, що така держкомпанія могла б бути створена за участю засобів міжнародних партнерів – Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Міжнародної фінансової корпорації (МФК).

“Ми не говоримо про питання викупу за великі гроші непрацюючих кредитів, ми не говоримо про необхідність капіталізувати величезними коштами цю інституцію. Ми говоримо про те, що потрібно надати їй повноваження більш ефективно врегулювати кредити, потрібно законодавчо надати право державним банкам списати ці кредити, продавши їх за ринковою ціною цієї організації”, – сказала вона, додавши, що мова йде про кредити, які в більшості випадків зарезервовані, деякі навіть на 100%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Міносвіти розповіли, коли введуть 12-річну освіту в школах

20 травня 2017, 15:42

В Україні не вистачає «доступних» ліків

16 травня 2017, 19:41

У травні Міносвіти представить новий стандарт початкової школи

9 травня 2017, 13:34

Останні новини за сьогодні: