Новини / Економіка / За вказівкою Нацбанку комерційні банки повинні запастися гривнею
26 грудня 2012, 12:51
Розмір шрифта: А А А

За вказівкою Нацбанку комерційні банки повинні запастися гривнею

За вказівкою Нацбанку комерційні банки повинні запастися гривнею, комерційні банки, операційна каса, Пенсії, соціальні виплати, національна валюта
За вказівкою Нацбанку комерційні банки повинні запастися гривнею

НБУ зобов‘язав комерційні банки підкріпити операційні каси банків готівкою в необхідних розмірах.

«З метою забезпечення безперебійної діяльності банківської системи та своєчасної виплати пенсій, соціальних доплат, інших грошових виплат необхідно до 28 грудня 2012 р. (включно) територіальним управлінням Нацбанку здійснити підкріплення операційних кас банків готівкою в необхідних розмірах. Банкам отримати в територіальних управліннях НБУ готівку для підкріплення операційних кас, здійснити розрахунки за готівку. З 30 грудня 2012 по 2 січня 2013 (включно) забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів», — йдеться в листі регулятора від НБУ до комерційних банків.

Циркуляром регулятора передбачено, що з 29 грудня 2012 по 3 січня 2013 (включно) банки України використовують офіційний курс гривні до іноземних валют, встановлений Національним банків 28 грудня 2012

Банків 28 грудня повинні завершити всі транзакції з клієнтами, у зв’язку з цим робота Системи електронних платежів (СЕП) буде продовжена 27 і 28 грудня на 2 години.

2 січня 2013 банки працюють без клієнтів і забезпечують комплекс робіт, пов'язаних з початком нового звітного року. 3 січня СЕП і банківська система працюють у звичайному режимі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: