Новини / Економіка / Кабмін підсилює контроль якості медпрепаратів
14 квітня 2009, 08:16
Розмір шрифта: А А А

Кабмін підсилює контроль якості медпрепаратів

Кабмін підсилює контроль якості медпрепаратів, Кабінет Міністрів, Міністерство охорони здоров\'я, лабораторія, імунобіологічні препарати, резервний фонд
Кабмін підсилює контроль якості медпрепаратів

Кабінет Міністрів виділив Міністерству охорони здоров‘я 26,3 млн. гривень на акредитацію лабораторії по контролю якості медичних імунобіологічних препаратів Центру імунобіологічних препаратів. Про це сказано у розпорядженні Кабміну № 365 від 8 квітня.

Кабмін доручив Міністерству фінансів виділити вказану суму за рахунок резервного фонду державного бюджету, а Мінохоронздоров’я — до кінця року відзвітувати про використання виділених засобів.

 

Як повідомлялося раніше, в грудні 2008 року Кабмін також виділив Мінохоронздоров‘я 26,3 млн. гривень на підготовку і акредитацію лабораторії по контролю якості медичних імунобіологічних препаратів Центру імунобіологічних препаратів.

У жовтні 2008 року Кабмін виділив 6,3 млн. гривень Центру імунобіологічних препаратів на створення і акредитацію лабораторії по контролю якості медичних іммунобіологичекських препаратів.

Очікується, що підготовка даної лабораторії відповідно до міжнародних вимог посприяє належному контролю за якістю вакцин, сироваток, анатоксинів і інших медпрепаратів, які використовуються для профілактики інфекційних захворювань.

Державне підприємство «Центр імунобіологічних препаратів» при Мінохоронздоров’я — науково-експертне підприємство, що здійснює державну експертизу імунобіологічних препаратів

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Дмитро Дубілет і команда iGov запропонували безкоштовно створити систему для електронної подачі документів на отримання ліцензій

25 травня 2017, 17:21

Останні новини за сьогодні: