Новини / Економіка / Корейські інвестори можуть вкласти в Україні близько 1 млрд доларів США в енергозберігаючі проекти
1 березня 2010, 06:00
Розмір шрифта: А А А

Корейські інвестори можуть вкласти в Україні близько 1 млрд доларів США в енергозберігаючі проекти

Корейські інвестори можуть вкласти в Україні близько 1 млрд доларів США в енергозберігаючі проекти, інвестори, Корея, енергозберігаючі технології, тарифи
Корейські інвестори можуть вкласти в Україні близько 1 млрд доларів США в енергозберігаючі проекти

Корейські інвестори можуть вкласти близько 1 млрд дол в українські енергозберігаючі проекти. Про це повідомив журналістам голова Національного агентства з питань ефективного використання енергоресурсів Сергій Єрмілов, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, Корейський інститут розвитку за результатами співпраці з Україною незабаром підготує звіт, в якому розкриє своє бачення стану енергоефективності в Україні, а також шляхи її розвитку. Після цього будуть розглянуті варіанти співпраці у цій сфері.

С.Єрмілов зазначив, що іноземні інвестиції можливі лише у разі ухвалення державної програми підвищення енергоефективності, яку Кабмін повинен розглянути на наступному тижні. Згідно з документом, до 2015 р. в розвиток енергоощадних технологій потрібно залучити 250 млрд дол, щоб подолати розрив у енергоефективності з розвиненими країнами. За його словами, енергоефективність України в 3 рази нижча, ніж у Західній Європі.

Як відзначив голова НАЕР, в рамках програми підвищення енергоефективності планується ввести прогресивну сітку тарифів, яка б залежала від обсягу споживання. «Чим більше споживаєш, тим більше платиш. Для бідного населення будуть передбачені пільги, всі інші повинні будуть платити залежно від споживання», — зазначив С. Єрмілов.

За його словами, зараз енерготарифи для населення є дуже низькими, що перекривається високими тарифами промислового сектора. У результаті, відзначив С.Єрмілов, низькі тарифи не стимулюють інвестиції в галузь, тим самим, змушуючи державу збільшувати витрати.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: