Новини / Економіка / НБУ продав «пільгову» валюту і забрав «зайву»
10 березня 2009, 08:29
Розмір шрифта: А А А

НБУ продав «пільгову» валюту і забрав «зайву»

НБУ продав "пільгову" валюту і забрав "зайву", Національний банк України, цільовий аукціон, регулятор, пільговий курс
НБУ продав «пільгову» валюту і забрав «зайву»

Національний банк України на черговому цільовому аукціоні в п‘ятницю, 6 березня, продав банкам $35,91 млн. по курсу 7,80 грн./$. Разом з тим, Нацбанк, як і попереджав раніше, викупив у банків, що брали участь в першому аукціоні (27 лютого, — ред.), невикористану ними валюту у розмірі $22,154 млн. по курсу 7,80 грн./$. Про це повідомляє НБУ.

Згідно інформації, НБУ викупив валюту у наступних 11 банків: «Перший український міжнародний банк» (Пумб), «OTP Bank», «Райффайзен Банк Аваль», «Universal Bank», «Факторіал-Банк», «Ощадбанк Росії», «Укрсиббанк», «Фольськбанк», «Індустріалбанк», «Автокразбанк» і «Укрсоцбанк».

Нагадаємо, регулятор зобов’язав банки використовувати куплену на аукціоні валюту строго за призначенням протягом 5 робочих днів з моменту її придбання, а у разі неповного використання — продавати її назад Нацбанку по тому ж курсу.

В рамках спеціальних цільових аукціонів, що проводяться щонеділі по п'ятницях, регулятор продає банкам валюту по спеціальному «пільговому» курсу. Отримана валюта прямує на погашення заємщикамі-фізліцамі виплат по кредитах.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: