Новини / Економіка / Лондон зберіг позиції провідного фінансового центру світу
9 березня 2009, 08:27
Розмір шрифта: А А А

Лондон зберіг позиції провідного фінансового центру світу

Лондон зберіг позиції провідного фінансового центру світу, провідний фінансовий центр, рейтинг, діловий центр, забезпечення бізнесу
Лондон зберіг позиції провідного фінансового центру світу

Лондон зберіг позиції провідного фінансового центру світу, згідно опублікованим сьогодні на сторінках газети Financial Times новим показникам індексу глобальних фінансових центрів.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, рейтинг британської столиці визначений цифрою в 781 пункт. Всього 13 пунктів Лондону поступається Нью-Йорком. Причому розривши між найбільшими діловими центрами по обидві сторони Атлантики поступово скорочується, якщо виходити з попередніх показників індексу, який двічі в рік виводиться групою Z/Yen і публікується Корпорацією лондонського Ситі. Британська столиця випереджає Нью-Йорк в таких сферах, як страхування, управління активами і забезпечення бізнесу, проте найбільше місто США лідирує як центр банківських операцій.

На думку укладачів рейтингу, Лондон і Нью-Йорк «залишаються єдиними двома істинно глобальними центрами».

Замикає трійку провідних ділових центрів світу Сінгапур. На четвертій і п‘ятій позиціях розташувалися Гонконг і Цюріх.

У зв’язку з наслідками глобальної фінансової кризи втрати в рейтингу кожного з міст першої десятки в середньому склали близько 9 пунктів. Найсильніше постраждав Токіо: полгода назад японська столиця знаходилася на 7 місці в загальному переліку, а зараз — тільки на 15. Значно погіршали і показники Сіднея, який опустився з 10 на 16 місце.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: