Новини / Економіка / Луганськтепловіз повернули у власність ФДМУ
8 листопада 2009, 08:35
Розмір шрифта: А А А

Луганськтепловіз повернули у власність ФДМУ

Луганськтепловіз повернули у власність ФДМУ, Холдингова компанія Луганськтепловіз, ФДМ, акції
Луганськтепловіз повернули у власність ФДМУ

Пакет акцій ВАТ Холдингова компанія Луганськтепловіз у розмірі 76% списаний з рахунку Управляючої компанії Брянський машзавод (Росія) і перерахований на рахунок Фонду держмайна України. Про це повідомило підприємство в системі розкриття Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР).

«5 листопада стало відомо, що згідно з рішенням Луганського господарського суду від 12.10.2009 року ь10/167пн, реєстротриматель (ТОВ Центр-Реєстратор) 5.11.2009 року здійснив зарахування 76% акцій ВАТ ХК Луганськтепловіз на особовий рахунок ФДМУ», — мовиться в документі за підписом директора Луганськтепловоза Віктора Бикадорова. В той же час, в.о. голови ФДМ Дмитро Парфененко підтвердив цю інформацію.

За його словами, Фонд два дні тому отримав інформацію про відкриття виконавчого виробництва, і переклад акцій на рахунок ФДМ означає, що реєстратор своєчасно виконав рішення суду. Коментуючи подальші дії з поверненим державі пакетом акцій, Парфененко сказав: «Відразу ж виставлятимемо на повторний продаж». Також в.о.голови ФДМ пояснив, що компенсація Управляючій компанії Брянським машзаводом згідно із законом буде виплачена тільки після повторного продажу цього пакету.

Нагадаємо, в кінці вересня госпсуд Луганської області частково задовольнив позов ФДМ до УК Брянський машзавод і ТОВ Центр-Реєстратор і зобов'язав реєстратора списати з рахунку російської компанії 76% акцій Луганськтепловоза і внести до реєстру як власник цього пакету акцій ФДМ. У компанії Трансмашхолдинг, до складу якої входить УК Брянський машзавод, відмовилися надати інформацію про те, чи планує компанія подавати апеляцію на рішення госпсуда. 

Конкурс з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону з продажу 76% акцій ВАТ Холдингова компанія Луганськтепловіз Фонд держмайна оголосив 19 липня 2006 року, а 23 березня 2007 року визнав УК Брянський машинобудівний завод переможцем конкурсу: пакет був проданий за 292,505 млн грн при стартовій ціні 292 млн грн. Покупець був внесений до реєстру власників Луганськтепловоза 13 квітня того ж року. В той же час українські ОАО Дніпровагонмаш (основний акціонер — група ТАС) і ОАО Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат (обидва — Дніпропетровська обл.), не допущені до конкурсу, добилися рішення судів про недійсність договору купівлі-продажу, підтверджених Вищим господарським судом України, після чого ФДМ подав касацію до Верховного суду України, яку той відхилив.

ДОВІДКА. Луганськтепловіз випускає магістральні і маневрові тепловози, дизель- і електропоїзди, трамваї, поворотні круги, запчастини для залізничного транспорту. Основні замовники — Укрзалізниця і Російські залізниці. Холдинг завершив 2008 рік з чистим прибутком у розмірі 1,081 млн грн, тоді як за підсумками 2007 року його чистий збиток перевищував 14,75 млн грн. Чистий дохід від реалізації продукції перевищив показник 2007 року в 2,4 разу, склавши 1 млрд 271,92 млн грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Гройсман розповів, скільки землі дозволять продавати українцям

5 квітня 2017, 12:53

Замість протестів українцям пропонують референдум

9 березня 2017, 10:29

Акції Apple досягли нового історичного максимуму

15 лютого 2017, 08:01

Останні новини за сьогодні: