Новини / Економіка / Розпочався 5-річний цикл світового зростання цін
12 жовтня 2010, 18:22
Розмір шрифта: А А А

Розпочався 5-річний цикл світового зростання цін

Розпочався 5-річний цикл світового зростання цін, цикл зростання цін, Микола Івченко, рецесія, Володимир Лановий, товари, Ціна, ринок
Розпочався 5-річний цикл світового зростання цін

У світі почався п'ятирічний цикл зростання цін. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив керівник інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB Микола Івченко.

За його словами, зростанням цін супроводжується період виходу з рецесії. «На світовому фінансовому ринку починається період росту цін. Так завжди буває, коли країни виходять з рецесії. Це цикл, і він триватиме 5-6 років … Поки триватиме цей цикл, інфляція в Україні не знизиться, але доходи громадян будуть рости», — пояснив М. Івченко.

Зі свого боку, президент Центру ринкових реформ, доктор економічних наук Володимир Лановий зазначив, що в Україну надходить неоднорідна група товарів з Європи, і якщо збільшиться їхня вартість, країна буде шукати більш дешеві ринки. «Збільшення вартості європейських товарів призведе до скорочення їх поставок в Україну. Будуть постачати більш дешеві товари, наприклад, з Прибалтики чи інших країн», — додав експерт.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: