Новини / Економіка / Через МОЗ можуть бути зірвані закупівлі ліків
22 травня 2017, 17:54
Розмір шрифта: А А А

Через МОЗ можуть бути зірвані закупівлі ліків

Через МОЗ можуть бути зірвані закупівлі ліків, МОЗ, лікарські засоби, закупівля ліків
Через МОЗ можуть бути зірвані закупівлі ліків

Закупівлі лікарських засобів і виробів медпризначення за кошти держбюджету 2017 року можуть бути зірвані, прогнозує глава комітету Верховної Ради з охорони здоров‘я Ольга Богомолець.

«Закупівлі лікарських засобів за бюджет 2017 року також ще будуть зірвані. Для того, щоб їх провести, потрібно затвердити номенклатури, підписати договори. Нічого цього МОЗ на сьогодні не зробив», — сказала вона на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» в понеділок.

Вона зазначила, що МОЗ на сьогодні не затвердив стандарти лікування, які дозволили б затвердити номенклатури закупівель.

На думку О.Богомолець, виправити ситуацію із закупівлями ліків за кошти держбюджету можливо шляхом створення національного закупівельного агентства.

«Ми повинні створити національне закупівельне агентство при Мінекономіки, через систему ProZorro, при Нефедова (Максим Нефьодовим, заступник міністра економіки — ІФ). Є сьогодні інструменти побороти корупцію», — сказала она.Глава комітету з охорони здоров’я зазначила, що неможливо ліквідувати міжнародні закупівлі, не створивши нову систему.

«Що дати взамін? Старий тендерний комітет в МОЗ? Це не бажано, тому що ще не так далеко все ті, хто там раніше» годувався «. Нам потрібно створити новий інструмент не при Міністерстві охорони здоров'я, а при Мінекономіки або при будь-якому інституті, який буде регулювати процес», — сказала она.Прі цьому О.Богомолець наголосила, що створення національного закупівельного агентства«блокується в даний час МОЗ, оскільки, на думку У.Супрун, його створення не актуальне до 2019 року».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Моз обіцяють, що «гроші будуть ходити за пацієнтами»

29 травня 2017, 14:11

МОЗ дозволило мобільним операторам покращити зв’язок

23 травня 2017, 20:37

Google допоміг створити реабілітаційну карту України

15 травня 2017, 18:20

Останні новини за сьогодні: