Новини / Економіка / Китайські банки можуть стати для України альтернативою кредитам МВФ і російських банків — думка
21 листопада 2013, 07:57
Розмір шрифта: А А А

Китайські банки можуть стати для України альтернативою кредитам МВФ і російських банків — думка

Китайські банки можуть стати для України альтернативою кредитам МВФ і російських банків - думка, Угода про асоціацію з ЄС, Китай, Україна, Вадим Брайловський, інтеграція
Китайські банки можуть стати для України альтернативою кредитам МВФ і російських банків — думка

У разі паузи у підписанні Угоди про асоціацію з ЄС, Україна може знайти економічну альтернативу в особі потужних інвестиційних центрів Китаю і Південно-Східної Азії.
Таку думку висловив член Ділової ради “Україна-Китай”, генеральний директор, керуючий партнер інвестиційної компанії European Capital Management Вадим Браїлівський.
Фінансист заявив, що експортно-орієнтованій економіці України необхідно розвивати відносини як з ЄС, так і з країнами Митного союзу. Однак, на його думку, у разі можливих втрат від співпраці з обома союзами, у країни залишаються гідні економічні альтернативи.
“У разі паузи у підписанні Угоди про асоціацію з ЄС, Україна компенсує втрати за рахунок потужних інвестиційних центрів Піднебесної і Південно-Східної Азії”, – вважає Браїлівський.
Зі слів експерта, Україні важливо вибудовувати стратегічні відносини з Китаєм, економікою обсягом 8,5 трлн доларів.
“Китайський банківський капітал на сьогоднішні серйозна додаткова альтернатива кредитних ресурсів МВФ і російських банків “ВТБ”, “Газпромбанк”, “Сбербанк Росії”, – вважає він.
Коментуючи поточні переговори української влади з ЄС і МС, експерт зазначив, що президент Віктор Янукович намагається поглиблювати торгово-економічні зв’язки, як з Європою, так і з країнами пострадянського простору.
“Президент не торгується з ЄС та Росією, як вважають деякі злостивці. Глава держави реалізує спочатку позначені орієнтири Національної стратегії одночасного поглиблення торговельно-економічних зв’язків, як з Європою, так і країнами пострадянського простору”, – сказав Браїлівський.
“Крім того, українська влада розвиває і третій стратегічний вектор інтеграції української економіки на ринки країн ближнього і середнього Сходу. Зокрема – Китаю і держав Південно-Східної Азії”, – підсумував член Ділової ради “Україна-Китай”.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: