Новини / Економіка / Кожному четвертому великому банку Європи може знадобитися фінансова підтримка
6 липня 2011, 18:26
Розмір шрифта: А А А

Кожному четвертому великому банку Європи може знадобитися фінансова підтримка

Кожному четвертому великому банку Європи може знадобитися фінансова підтримка, банк, Європа, Європейський Союз, фінансова підтримка
Кожному четвертому великому банку Європи може знадобитися фінансова підтримка

На думку аналітиків міжнародного рейтингового агентства Moody's, 26 з 91 європейським банкам, які проходили стрес-тести цього року, може знадобитися підтримка

Зовнішня допомога може знадобитися 26 з 91 банкам в Європейському союзі (ЄС), яких цього року перевірили на стійкість. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на аналітичну доповідь рейтингового агентства Moody's. Фахівці Moody's випустили дослідження напередодні виходу в світ наступного тижня звіту Європейського управління з банківського нагляду (EBA).

Аналітики, опитані агентством Reuters, очікують, що цього разу число банків, які «провалили іспит» буде більше, ніж у 2010 році. Тоді випробувань зазнав 91 найбільший банк. Сім з них (п'ять іспанських, по одному з Німеччини та Греції) не пройшли перевірку рівня достатності капіталу.

Нагадаємо, тижнем раніше прогнози підсумків тестування найбільших банків на стійкість були більш оптимістичними. Так, 29 червня агентство Reuters з посиланням на низку джерел повідомило, що на ініційованих Європейським управлінням з банківського нагляду стрес-тестах кожне шосте фінустанова Європи може отримати незадовільну оцінку.

Крім того, цього тижня стало відомо, що проведене Європейською організацією страхування і пенсійного забезпечення стрес-тестування виявило наявність проблем у 10% європейських страховиків.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: