Новини / Економіка / Новина дня: МВФ дав Україні час на переговори з Москвою
4 листопада 2011, 21:30
Розмір шрифта: А А А

Новина дня: МВФ дав Україні час на переговори з Москвою

Новина дня: МВФ дав Україні час на переговори з Москвою, Міжнародний валютний фонд, співробітництво, Микола Азаров, ціна на газ, Національний банк України
Новина дня: МВФ дав Україні час на переговори з Москвою

Міжнародний валютний фонд відклав перегляд програми співробітництва з Україною. Це випливає з заяви прем‘єр-міністра України Миколи Азарова, яку він зробив сьогодні в Белграді (Сербія).
Азаров повідомив, що Україна і Міжнародний валютний фонд домовилися про корегування програми співпраці після завершення переговорів з Росією щодо ціни на газ.
«Керівництво Міжнародного валютного фонду з розумінням підходить до вирішення тих проблем, що стоять перед Україною. І ми домовилися про те, що після завершення переговорів з Росією щодо ціни на газ та інших питань, ми почнемо тісну співпрацю з Місією МВФ щодо корегування програми співпраці на 2012 рік», — повідомив Азаров, якого цитує прес-служба уряду.
Прем’єр зазначив, що відповідне рішення прийнято за результатами переговорів міністра фінансів Федора Ярошенка і віце-прем‘єра Сергія Тігіпка з керівництвом МВФ у Вашингтоні.
Раніше глава Національного банку України Сергій Арбузов оприлюднив заяву, в якій висловив сподівання, що найближчим часом МВФ спільно з урядом вирішить всі питання в рамках укладеного меморандуму, що дозволить отримати наступний транш. Адже це вкрай необхідно для просування України по шляху реформ, підкреслив він.
Арбузов зазначив, що на сьогодні вже проведено робочі і офіційні зустрічі керівництва та експертів НБУ, Кабінету міністрів, інших державних установ з керівництвом місії МВФ, під час яких детально обговорювалися проблеми та завдання, пов’язані з продовженням співпраці в рамках спільної програми «стенд-бай».
«Національний банк України і уряд провели плідну роботу з метою виконання спільного меморандуму, підписаного в 2010 році. НБУ позитивно оцінюється виконання всіх своїх зобов'язань в рамках програми «стенд-бай», включаючи дотримання кількісних критеріїв ефективності, а також досягнення прогресу на шляху лібералізації валютного ринку», — йдеться в повідомленні глави НБУ.
Нагадаємо, МВФ в середині 2010 року прийняв рішення виділити Києву кредит на $ 15,15 млрд. Україна отримала від МВФ два транші на суму понад $ 3,4 млрд. З грудня минулого року співпраця припинилася.
Як відомо, МВФ наполягає на скороченні дефіциту держбюджету і Нафтогазу, а також підвищення цін на газ для населення.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: