Новини / Економіка / На дороги в 2020 році витратять рекордні 85 млрд — глава «Укравтодору» Кубрак
29 січня, 08:25
Розмір шрифта: А А А

На дороги в 2020 році витратять рекордні 85 млрд — глава «Укравтодору» Кубрак

На дороги в 2020 році витратять рекордні 85 млрд - глава "Укравтодору" Кубрак, дорожня галузь, дороги, ремонт автомобільних доріг
На дороги в 2020 році витратять рекордні 85 млрд — глава «Укравтодору» Кубрак

Укравтодор«має на меті відремонтувати в 2020 році більше 6000 км доріг, з яких 2000 км — місцеві дороги. Для цього планується залучити рекордну суму — 85 млрд грн.

Про це в Facebook повідомив глава «Укравтодору» Олександр Кубрак, який в понеділок разом з прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком та міністром інфраструктури України Владиславом Кріклієм представив план на 2020 рік.

За його словами, цей рік стане переломним для дорожньої галузі.

Зараз 90-95% усіх українських доріг знаходяться в незадовільному стані. І близько половини з них потребує повного оновлення. Далі так тривати не може», — зазначив Кубрак.

Глава «Укравтодору» впевнений, що поставленої мети вдасться досягти завдяки новим підходам. Так, за його словами, на підприємстві впроваджена жорстка і прозора кадрова політика.

«Уже обновили 70% керівного складу служб автомобільних доріг в областях, а зараз активно впроваджуємо внутрішню систему KPI і незалежну оцінку якості робіт підрядників», — зазначив він.

Крім того, «Укравтодор» оптимізує закупівельний процес: розробляє єдині кваліфікаційні вимоги, єдину тендерну документацію, єдиний типовий договір.

Кубрак також розраховує на міжнародне партнерство та впровадження сучасних рішень: співпраця з IT-компаніями в сфері Big Data, smart-планування з орієнтацією на кількісні і якісні показники, розвиток ІТС (інтелектуальної транспортної системи) і діджітілізацію процесів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

95% українських доріг у непридатному стані

28 лютого 2017, 17:42

У Нацполіції розповіли,скільки камер необхідно встановити на дорогах

20 січня 2017, 17:41

Останні новини за сьогодні: