Новини / Економіка / На квартирах військовослужбовців «заробили» 7 млн ??грн
15 травня 2013, 11:07
Розмір шрифта: А А А

На квартирах військовослужбовців «заробили» 7 млн ??грн

На квартирах військовослужбовців "заробили" 7 млн ??грн, квартири, військовослужбовці, перевірки, розподіл
На квартирах військовослужбовців «заробили» 7 млн ??грн

У результаті перевірок, проведених в Міністерстві оборони України, виявлено порушення законодавства при розподілі квартир для військовослужбовців.
Як повідомив начальник Головного управління нагляду за дотриманням законів у військовій сфері Генеральної прокуратури України Василь Козачук, перевірка також виявила, що службовими особами оборонного відомства не налагоджений належний облік військовослужбовців та членів їх сімей, які потребують поліпшення житлових умов, і не створений службовий житловий фонд .
За словами В. Козачука, в ході перевірки, зокрема, було виявлено, що посадові особи Кримського управління капітального будівництва, в порушення законів України і з перевищенням службових повноважень уклали додаткову угоду з одним ТОВ на пайову частину в будівництві житла, яким безпідставно змінили кількість квартир, їх загальну площу, ціну та адреса розташування. У результаті державі було завдано збитків розміром близько 7 млн ??грн, повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури.
Загалом за результатами проведених у ході березня-квітня прокурорських перевірок розпочато дев'ять кримінальних справ, внесено 138 подань, прокурорами до суду направлені 25 позовів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Перехід на літній час 2019: коли переводять годинник в Україні

22 лютого, 08:22

Останні новини за сьогодні: